CAROLIINA LUHAMETS / SIILU

Võru, Estonia
info@caroliinalu.com
+372 56 898 021

MAALIKOLLEKTSIOON

Iga kodu ihkab ehtimist hoolikalt valitud maalidega, mis toovad Sinu ellu värskust ja uut hingamist.
Viska pilk saadaolevatele maalidele ja kujuta vaimusilmas ette, kuidas nad Sinu koduseintel rippuda võiksid.

 • OTSAS

  Nii õrn

   75,00
  Nii õrn merevaade. Meri on alati olnud minu jaoks natuke rihmutav. Ma olen kartnud merel sõitmis rohkem kui lennukiga lendamist. Selle sügavus ja müstilisus on korraga lummav ja kõhedust tekitav, kuid enam mitte. Ma vaatan nüüd merd teise nurga alt, õrna ja unistavana. Ma lausa jumaldan neid pastleseid toone. Tihtipeale me näeme seda mida oleme harjunud mõtlema ja vastupidi. Kui aga keerame oma maailma pahupidi näeme õrnust seal kus varem ei leinud ja see on see mis juhtus selle maaliga. Tema samuti unistab saada uude koju. Nii õrn on maalitud akrüülvärvidega. Maal on lakitud ning erksate toonidega. Suurus: 27 x 22 cm Sügavus: 2 cm Maal on esiküljel allkirjastatud ja tagaküljele on lisatud kuupäev. Turvalises ja ilusas pakendis valmis saatmiseks. Heida pilk ka teistele maalidele, mis on müügil. * Pea meeles, et kõik arvutimonitorid kuvavad värve erinevalt, nii et teie maal võib veidi erineda ekraanil kuvatavast värvist.
 • OTSAS

  Oja – raamiga

   150,00
  Maastikumaal mille keskmeks on idülliline vaade ojale mis voolab loojuvasse päikesesse. Mulle meeldib selle maali võrdlusmoment. Kas see mitte ei ole saranane Eesti maakodude vaatele. Tihtipeale on maakodu lähedal mõni oja, metsatukake koos loojuva päikesega. See viib mu mõtted tagasi lapsepõlve.
 • OTSAS

  Päevalilled mis kiirgavad positiivsust ja rõõmsameelsust.

  Mulle on alati meeldinud nende rõõmsameelne olek ja erkkollane värv. Nad lihtsalt panevad naeratama. Ka minu vanaema aias sirgusid mõned päevalilled ja võibolla on see põhjuseks, miks ma tunnetan nendes omamoodi nostalgiat. Vanaema sõbralikkus, hellus ja rõõmsameelsus lausa peegeldub päevalilledes. Kas nad pole mitte erilised? Ootavad oma kohta uues kodus, et täita üksildaseks jäänud kodusein. Päevalillemaal on maalitud akrüülvärvidega. Lakitud maal on erksate toonidega.

Title

Go to Top