CAROLIINA LUHAMETS / SIILU

Võru, Estonia
info@caroliinalu.com
+372 56 898 021

Villahaldjas Eva

 15,00

Ainult 1 laos

Villahaldjas Eva

Haldjatüdruk on valminud käsitööna värvilisest villast hoole ja armastusega, kaunistamaks Sinu või lähedase kodu.

Kingi kevade tulekul uue energia loomiseks ning kodu kaunistamiseks sõbrale, loomingu ja lapseliku kujutlusvõime tekitamiseks lapsele või rõõmu ning positiivse meeleolu loosimeks iseendale. Kuigi haldjad on oma olemuselt õrnad, ei tasu nende võimeid alahinnata.

Iga haldjas on omamoodi ja tema sarnast enam ei leidu.

Haldja pikkus: 14cm, +/- 1,5cm

Haldjas on pakitud aknaga pappkarpi, rohelisele paberlaastudest padjale. Kaunistuseks seotud siidinöörist lipsuga. Valmis kinkimiseks!

Ainult 1 laos

Tootekood: Eva Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

VILLAHALDJAD

Villahaldjad on kerge ja õhulise olemusega ning sobivad imehästi kodu kaunistamiseks ja kinkimiseks.

Haldjad on ülemaailma tuntud olendid, kelle jutustused baseeruvad muistenditele ja inimeste kogemustele. Nad on maagilised tiivulised, kes aitavad luua puhtust ja siirust. Kuigi nad on tuntud oma kerge ja õhulise olemusega, omavad nad võimast energiat ning võimet, tõugata negatiivseid energiaid, tõsta vibratsioone ja tuua ellu positiivsust.

Nad sobivad ringi lendlema igasse kodusse. Kingi jõulukingituseks kuuse külge, kodu kaunistamiseks sõbrale või kaitseingliks lapsele.

Elurikkus kõigi kodudesse!

Kui Sa hetkel ei leia sobivat haldjat, siis tasub piiluda aegajalt uuesti. Uusi ingleid, kes otsivad endale kodu, lisandub tootevalikusse regulaarselt.

Title

Go to Top