Tere armas külaline!

Olen Caroliina Luhamets, Võrus tegutsev maalikunstnik. Hetkel õpin Tartu Kõrgemas Kunstikoolis Pallas maaliosakonna teisel kursusel. Minu looming hõlmab nii maalikunsti kui kästiööd ning mõlemal alal olen ennast järjekindlalt täiendamas. Peamisteks töövahenditeks on õli- ja akrüülvärvid, akvarellid, pastellid ja süsi. Käsitöö valmib looduslikust villast ja sellest sünnivad peamiselt villahaldjad ja loomad.

Minu looming sünnib elust enesest impressionistlikus võtmes. Ma tahan pakkuda Eesti inimestele äratundmisrõõmu ning maalin Eesti loodust ja kodust keskkonda. Tänapäeva igapäevaelu on täis eriilmelisi momente, mis tekitavad sooja ja koduse tunde. Minu eesmärk on tekitada inimestes nostalgiat, pakkuda lohutust või meelerõõmu. Meie ümber on nii palju mida me ei märka, kuid ilma milleta elu ei toimiks. Kunstil on tohutu võime mõjutada meie meeli ja sisemist maailma, tuua välja lapselikkus või muuta nostalgiliseks.

Peamiselt leidub minu loomingus erksaid ja heledaid toone, tooreid pintslitõmbed. Inspiratsiooni kogun looduse erinevatest vormidest, tuulest ja veest, taimedest, toitudest ja nende värvidest. Tihtipeale mõjutavad erinevad aastaajad, soe ja külm, valgus ja pimedus. Tänu sellele on minu looming ka pidevalt muutuv.

Sellel lehel saab tutvuda või soetada endale ja lähedasele ainulaadset kunsti ja käsitööd.

Täida allolev vorm kui soovid saada igakuiseid teavitusi uutest toodetest ja uudistest!