KAS TOOTEID ON VÕIMALIK TAGASTADA?

Müük on lõplik, välja arvatud juhul, kui saatmise käigus on toodet vigastatud või kui see ei vasta Sinu ootustele. Selle vältimiseks proovin anda võimalikult täpsed tootekirjeldused, saatmisinformatsiooni ja pildid tehtud teostest/toodetest ning pakin tellimuse purunemis- ja muljumiskindlalt. Kui tootega saatmise käigus ikkagi midagi juhtub, siis kirjuta sellest info@caroliinalu.com ja annan endast kõik, et leida Sulle parim lahendus.

KAS MINU STUUDIOT ON VÕIMALIK KÜLASTADA?

Kahjuks mul pole võimalik võtta vastu külalisi oma stuudios kuid minu loomingut on võimalik aegajalt näha ka näitustel. Täpsemat selleteemalist infot kajastan kodulehel ja oma facebooki lehele www.facebook.com/caroliinalu.art .

MILLISEID VAHENDEID KASUTAN OMA LOOMINGUS?

Minu peamiseks töövahendiks on õli- ja akrüülvärv, kuid eksperimenteerin ka vesi- ja guaššvärvidega, pastellide, söe ja musta tindiga.

Koostööde ja tellimustööde asjus kirjuta info@caroliinalu.com .

Minu looming on kaitsud autoriõigustega Caroliina Luhamets ja siinseid pilte on keelatud kasutada kolmandatel isikutel. Minu õigused on jäädavad kogu tehtud töödele, välja arvatud juhul kui tööle on välja makstud autoriõigused. Ühtegi kunstiteost ei või uuesti teha või müüa keegi teine peale minu, kunstniku. Kui te pole autoriõigustes kindel, palun kirjuta caroliina.luhamets@gmail.com täiendavaks informatsiooniks.